Dataloggery - Rozsah teploty ext. čidla (max) - 260 °C
Pro záznam naměřených hodnot
Dataloggery jsou zařízení pro záznam naměřených hodnot. Některé slouží jako prostředník mezi čidlem a úložištěm a některé samy ukládají naměřená data, se kterými se dá později pracovat. Dataloggery se vyrábí v různých provedeních pro běžné použití až po specifické účely s různými druhy připojených externích čidel. Nejčastěji jsou využívány v průmyslu, výrobě, výzkumu a skladovacích prostorech.


Datalogger teploty Comet U0121 pro dvě externí sondy Pt1000
Ihned skladem
4 500 Kč
bez DPH
5 445 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger teploty Comet U0121 je určen pro záznam teplot ze dvou externích sond Pt1000. Data jsou uložena v energeticky nezávislé…

Datalogger teploty Comet U0111 jednokanálový Pt1000
Ihned skladem
3 940 Kč
bez DPH
4 767,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -90 °C |
Profesionální datalogger Comet U0111 je vybaven jedním vstupem pro externí sondu Pt1000, kterou lze připojit pomocí ELKA konektoru.…


Datalogger teploty Comet U0141 pro čtyři externí sondy Pt1000
Ihned skladem
6 050 Kč
bez DPH
7 320,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0141 je určen pro záznam teplot až ze čtyř externích sond Pt1000. Data jsou uložena v energeticky nezávislé elektronické…

Datalogger Comet U3631 teploty, vlhkosti a s konektorem pro externí sondu teploty
Ihned skladem
6 790 Kč
bez DPH
8 215,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -90 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Datalogger Comet U3631 je určen pro záznam teploty, vlhkosti a teploty rosného bodu pomocí interních senzorů a navíc teploty z jedné…


Datalogger teploty Comet U0141 s modemem
Ihned skladem
od
12 800 Kč
bez DPH
od 15 488 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Dataloggery Comet U0141M a U0141G jsou určeny k měření teploty prostřednictvím čtyř externích sond s konektory ELKA. Zásadní výhodou těchto…

Datalogger Comet U0541 pro záznam napětí 0-10V a teploty z externích sond
Skladem
6 050 Kč
bez DPH
7 320,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0541 je určen pro záznam teplot ze dvou externích sond Pt1000 a záznam napětí 0-10V ze dvou vstupů. Data jsou uložena v…


Datalogger Comet U3631 IoT teploty, vlhkosti a s konektorem pro externí sondu
obvykle skladem
od
12 720 Kč
bez DPH
od 15 391,20 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -90 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Dataloggery Comet U3631M a U3631G jsou IoT bezdrátové dataloggery s vestavěným GSM modemem. Po dokoupení SIM karty je možné okamžité…


Datalogger teploty Comet U0121 IoT pro 2 externí sondy Pt1000
Ihned skladem
od
12 210 Kč
bez DPH
od 14 774,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Dataloggery teploty Comet U0121M a U0121G IoT pro 2 externí čidla teploty, s modemem jsou určeny pro záznam teplot ze dvou externích sond…

