Laboratorní váhy - Funkce vah - GLP PRINTER - Tisk hmotnosti, data a času po připojení k tiskárně KERN
Pro přesné vážení v laboratoři
Laboratorní váhy jsou součástí většiny laboratoří ve zdravotnictví a výzkumu. Tyto přesné váhy se vyznačují vysokou přesností a rozlišením dílku. Přesto jsou dobře ovladatelné a nabízí řadu nadstandartních funkcí, které usnadní práci v laboratoři při vážení vzorku.
Tyto váhy nabízejí intuitivní ovládání a pohodlnou manipulaci se vzorkem. Některé laboratorní váhy lze připojit k počítači a naměřené hodnoty sdílet s nainstalovaným programem. Některé typy vah také nabízejí ochranu před poryvem vzduchu či různé možnosti nosiče zatížení.


Přesná váha KERN 440
| Maximální váživost | 60 g, 200 g, 400 g, 600 g, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesné váhy Kern PCB-C
| Maximální váživost | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha Kern PCD
| Maximální váživost | 250 g, 350 g, 2,5 kg, 3,5 kg, 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesné váhy Kern PCB-D
| Maximální váživost | 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|

Přesná váha Kern PFB-A
| Maximální váživost | 120 g, 200 g, 300 g, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PFB-B
| Maximální váživost | 600 g, 1,2 kg, 2 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PFB-C
| Maximální váživost | 6 kg |
|---|


Přesná váha Kern EW
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern 572-B
| Maximální váživost | 650 g, 1,6 kg, 2,4 kg, 3 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern 572-C
| Maximální váživost | 6,5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern EWJ
| Maximální váživost | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern EWJ ověřitelná
| Maximální váživost | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLJ
| Maximální váživost | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 2,1 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|

Přesná váha Kern 572-A
| Maximální váživost | 240 g, 300 g, 420 g, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná průmyslová a laboratorní váha Kern PES
| Maximální váživost | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 15 kg, 31 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná průmyslová a laboratorní váha Kern PEJ ověřitelná
| Maximální váživost | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLS
| Maximální váživost | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLJ-AM ověřitelná
| Maximální váživost | 720 g, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná nerezová váha Kern PWS
| Maximální váživost | 820 g, 3,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Články

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy
Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.

