Laboratorní váhy - Maximální váživost - 1,2 kg
Pro přesné vážení v laboratoři
Laboratorní váhy jsou součástí většiny laboratoří ve zdravotnictví a výzkumu. Tyto přesné váhy se vyznačují vysokou přesností a rozlišením dílku. Přesto jsou dobře ovladatelné a nabízí řadu nadstandartních funkcí, které usnadní práci v laboratoři při vážení vzorku.
Tyto váhy nabízejí intuitivní ovládání a pohodlnou manipulaci se vzorkem. Některé laboratorní váhy lze připojit k počítači a naměřené hodnoty sdílet s nainstalovaným programem. Některé typy vah také nabízejí ochranu před poryvem vzduchu či různé možnosti nosiče zatížení.


Laboratorní váha Kern EMB
| Maximální váživost | 100 g, 200 g, 500 g, 600 g, 1 kg, 1,2 kg, 2 kg, 2,2 kg, 3 kg, 5,2 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Barva |
|


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJ
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 820 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PFB-B
| Maximální váživost | 600 g, 1,2 kg, 2 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha VIBRA SJ
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLJ
| Maximální váživost | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 2,1 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Scout STX
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|

Laboratorní váha Excell BH3
| Maximální váživost | 300 g, 600 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLS
| Maximální váživost | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Scout SKX
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer™ Precision EXR ověřitelná
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Články

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy
Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.

