Laboratorní váhy - Opakovatelnost - 0,1 g
Pro přesné vážení v laboratoři
Laboratorní váhy jsou součástí většiny laboratoří ve zdravotnictví a výzkumu. Tyto přesné váhy se vyznačují vysokou přesností a rozlišením dílku. Přesto jsou dobře ovladatelné a nabízí řadu nadstandartních funkcí, které usnadní práci v laboratoři při vážení vzorku.
Tyto váhy nabízejí intuitivní ovládání a pohodlnou manipulaci se vzorkem. Některé laboratorní váhy lze připojit k počítači a naměřené hodnoty sdílet s nainstalovaným programem. Některé typy vah také nabízejí ochranu před poryvem vzduchu či různé možnosti nosiče zatížení.


Laboratorní váha Kern PCD
| Maximální váživost | 250 g, 350 g, 2,5 kg, 3,5 kg, 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Školní váha Kern EFS
| Maximální váživost | 500 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Scout STX
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná nerezová váha Kern PWS
| Maximální váživost | 820 g, 3,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Scout SKX
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Pioneer Precision ověřitelná
| Maximální váživost | 320 g, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Pioneer Precision
| Maximální váživost | 320 g, 620 g, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


laboratorní váha OHAUS Adventurer Precision ověřitelná
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 520 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 5,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 1,52 kg |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity ověřitelná
| Maximální váživost | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity
| Maximální váživost | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP ověřitelná
| Maximální váživost | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 12,2 kg |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP
| Maximální váživost | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg |
|---|


Laboratorní váha OHAUS PR Series Precision ověřitelná
| Maximální váživost | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS PR Series Precision
| Maximální váživost | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Pioneer™ Precision High Capacity
| Maximální váživost | 12 kg |
|---|
Články

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy
Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.

