Laboratorní váhy - lze úředně ověřit
Pro přesné vážení v laboratoři
Laboratorní váhy jsou součástí většiny laboratoří ve zdravotnictví a výzkumu. Tyto přesné váhy se vyznačují vysokou přesností a rozlišením dílku. Přesto jsou dobře ovladatelné a nabízí řadu nadstandartních funkcí, které usnadní práci v laboratoři při vážení vzorku.
Tyto váhy nabízejí intuitivní ovládání a pohodlnou manipulaci se vzorkem. Některé laboratorní váhy lze připojit k počítači a naměřené hodnoty sdílet s nainstalovaným programem. Některé typy vah také nabízejí ochranu před poryvem vzduchu či různé možnosti nosiče zatížení.


Přesná váha Kern EG ověřitelná
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PNJ ověřitelná
| Maximální váživost | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní (zlatnická) váha WTC600
| Maximální váživost | 600 g |
|---|


Přesná váha RADWAG PS.R2 ověřitelná
| Maximální váživost | 2,1 kg, 3,5 kg, 4,5 kg, 6,1 kg, 8,1 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJ
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 820 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha VIBRA SJ
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern EWJ ověřitelná
| Maximální váživost | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern EWJ-SM ověřitelná
| Maximální váživost | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PBJ ověřitelná
| Maximální váživost | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná průmyslová a laboratorní váha Kern PEJ ověřitelná
| Maximální váživost | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Přesná váha Kern PLJ-AM ověřitelná
| Maximální váživost | 720 g, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity ověřitelná
| Maximální váživost | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP ověřitelná
| Maximální váživost | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 12,2 kg |
|---|
Články

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy
Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.

