Startovací set TFA 31.4005.02 WEATHERHUB
Startovací set TFA 31.4005.02 WEATHERHUB
Systém Weatherhub je založen na sledování podmínek v domácnosti či firemním prostředí prostřednictvím 1 až 50 bezdrátových čidel a přenosu naměřených hodnot na internet a jejich sledování přes mobilní aplikaci na chytrém telefonu.

Startovací balíček č.5 obsahuje srážkoměr, čidlo teploty/vlhkosti, anemometr a bránu pro připojení k internetu. Není třeba žádných odborných znalostí, jednoduchou instalaci zvládne i laik. Stačí bránu připojit pomocí síťového kabelu k routeru. Po vložení baterií do teplotního čidla už zbývá jen pomocí volně stažitelné aplikace naskenovat do mobilního telefonu QR kód příslušného čidla.
K tomuto startovacímu balíčku si můžete dokoupit až 47 dalších čidel podle Vašich potřeb a přání.
Obsah balení: brána, srážkoměr (30.3306.02), čidlo teploty/vlhkosti (30.3303.02), větroměr (30.3307.02), napájecí adaptér, síťový kabel (RJ45) a instalační sadu (hmoždinky, vruty) a český návod k použití.
Aplikace WeatherHub je zdarma ke stažení (Android, iOS).

| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 1 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 99% |
| Rozsah měření proudění | 0 až 180 km / h |
| Směr proudění vzduchu | 16 sektorů po 22,5° |
| Přesnost měření proudění vzduchu | +/- 5% (+/- 0,5m/s) |
| napájení | 2 x 1,5V AA srážkoměr / 2 x 1,5 V AAA čidlo (nejsou součástí balení) |
| Dosah | až 100m |
| rozsah měření srážek | 0 až 300 mm za hodinu |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.













