Startovací set TFA 31.4008.02 WEATHERHUB
Startovací set TFA 31.4008.02 WEATHERHUB
Systém Weatherhub je založen na sledování podmínek v domácnosti či firemním prostředí prostřednictvím 1 až 50 bezdrátových čidel a přenosu naměřených hodnot na internet a jejich sledování přes mobilní aplikaci na chytrém telefonu.

Startovací balíček č.8 obsahuje interiérový teploměr a vlhkoměr a bezdrátové čidlo teploty/vlhkosti s displejem a bránu pro připojení k internetu. Není třeba žádných odborných znalostí, jednoduchou instalaci zvládne i laik. Stačí bránu připojit pomocí síťového kabelu k routeru. Po vložení baterií do teplotního čidla už zbývá jen pomocí volně stažitelné aplikace naskenovat do mobilního telefonu QR kód příslušného čidla.
K tomuto startovacímu balíčku si můžete dokoupit až 48 dalších čidel podle Vašich potřeb a přání.
Obsah balení: brána, interiérový teploměr a vlhkoměr (30.5043.01) a čidlo teploty/vlhkosti s displejem (30.3303.02), napájecí adaptér, síťový kabel (RJ45) a instalační sadu (hmoždinky, vruty) a český návod k použití.
Aplikace WeatherHub je zdarma ke stažení (Android, iOS).

| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5°C vnitřní čidlo / ± 1°C venkovní čidlo |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 99 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 3% (v rozsahu 20% až 99%) vnitřní čidlo / ± 4% (v rozsahu 35% až 75%) venkovní čidlo, jinak ± 5% |
| napájení | 2 x AAA 1.5 V vnitřní čidlo, 2 x AAA 1.5 V venkovní čidlo (nejsou součástí balení) |
| Dosah | 100 m (vnitřní čidlo), 200 m (venkovní čidlo) |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.















