Bezdrátový teploměr Comet W0870P s vestavěným čidlem a napěťovým vstupem
Bezdrátový teploměr Comet W0870P s vestavěným čidlem a napěťovým vstupem
Kód produktu: COM-W0870P
Doprava a platba
4 860 Kč
bez DPH (5 880,60 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-W0870P
Doprava a platba
Vlastnosti a funkce:
- Vodotěsné krytí s certifikací IP65
- Dlouhá životnost baterie (1 rok až 10 let v závislosti na nastaveném intervalu vysílání)
- Indikace stavu přístroje pomocí LED
- Přenos naměřených dat do cloudového úložiště Comet Cloud
- Dostupnost sítě Sigfox si můžete ověřit v mapě pokrytí Sigfox
- Záruka na teploměr 3 roky
- Možnost alarmování při překročení přednastavené teploty
- Vhodný pro aplikace tolerující zpoždění informací, doručovaní v síti Sigfox (max. 10 min)
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Nejkratší interval záznamu | 10 minut |
| napájení | 1 x lithiová baterie 3,6V/C |
| krytí | IP65 |
| Vstupní odpor | cca 130 kΩ |
| Rozsah měřeného napětí | -30 až +30 V DC |
Ke stažení
Návod k použití Wx8xxP.pdf
(pdf, 1.5 MB)
Quick Start - návod k použití Wx8xx.pdf
(pdf, 623.9 kB)
Prohlášení o shodě IoT sensor pro síť Sigfox.pdf
(pdf, 97.4 kB)
Comet Vision Software (2.2.8080.19661 dbapi 20.1)
(exe, 15.7 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)
Comet Cloud zabezpečení- EN
(pdf, 284.2 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.
































