Datalogger teploty, vlhkosti Elitech RC-51H
Datalogger teploty, vlhkosti Elitech RC-51H
Datalogger Elitech RC-51H nabízí řadu funkcí:
- Záznam teploty a relativní vlhkosti s kapacitou 32 000 záznamů.
- Automatické generování PDF reportů bez nutnosti instalace obslužného software.
- Export a vyhodnocení dat pomocí obslužného software s výstupem do excelu.
- Interval záznamu od 10 sekund do 24 hodin.
- Nastavitelné jednotky teploty °C či °F.
- Nastavitelné vícenásobné alarmy.
- Výdrž baterie až dva roky.
- Vyměnitelnou baterii.
- Zvýšenou odolnost proti vodě.
Datalogger je nejčastěji používán při monitorování během přepravy potravin, léčiv či chemikálií. Často je také využíván v laboratořích a ve vnitřních prostředích. Datalogger je také ceněn zejména díky snadné obsluze a jednoduchosti zpracování dat. Datalogger stačí připojit k počítači a on sám vygeneruje potřebná data.
Multifunkční displej může zobrazit nejen aktuální teplotu a vlhkost ale také minimální a maximální naměřené hodnoty, počet záznamů v paměti, průměrné hodnoty a mnoho dalšího. To vše snadno ovládáte pomocí jednoho tlačítka. LED dioda také indikuje případný alarmový stav.
Automatický PDF report obsahuje:
- Základní informace o přístroji
- Popis zařízení
- Informace o konfiguraci
- Informace o alarmech
- Statistické informace
- Graf teploty a relativní vlhkosti
- Informace o času generování reportu
- Záznam naměřených hodnot v tabulce.
- Více informací naleznete v uživatelském manuálu.
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ±0.5℃(-20℃~-40℃),±1℃/1.8℉ |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 95% |
| Přesnost měření vlhkosti | +/- 3% |
| Paměť (počet měření) | 32000 hodnot |
| Nejkratší interval záznamu | 10 s |
| napájení | lithiová baterie 3,6 V (1/2 AA) - SAFT LS14250 |
| krytí | IP67 |










