Interiérový snímač teploty a vlhkosti Comet T3218 s výstupem 0-10V
Interiérový snímač teploty a vlhkosti Comet T3218 s výstupem 0-10V
Kód produktu: COM-T3218
Doprava a platba
4 340 Kč
bez DPH (5 251,40 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T3218
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T3218
- Vestavěné čidlo teploty a vlhkosti.
- Montáž na běžnou instalační krabici KU68 pomocí dvou šroubků (součást dodávky).
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Možnost připojení k ústředně MS55D, MS6 nebo k síti Ethernet.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Napěťový výstup: 0 - 10V.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV 5 až 60% RV |
| krytí | IP20 |
| Rozměry: | 88 x 106 x 33 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 566.8 kB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 794.8 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)


























