Snímač a regulátor teploty a vlhkosti Comet H3331 s výstupem RS232
Snímač a regulátor teploty a vlhkosti Comet H3331 s výstupem RS232
Kód produktu: COM-H3331/1-4
Doprava a platba
od
8 000 Kč
bez DPH (9 680 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-H3331/1-4
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet H3331
- Sonda teploty na kabelu ve třech délkách.
- Tři binární vstupy pro monitorování doustavových veličin - např. detektory kouře, zaplavení, rozbití skla, dveřní kontakty atd.
- Akustická signalizace alarmu (lze vypnout).
- Komunikační protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilní protokol.
- Napájení 9-30 Vdc.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytí | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 136 x 159 x 45 mm / průměr externí sondy 18 mm |
| Signál pro binární vstupy | z beznapěťového kontaktu, otevřený kolektor nebo dvouúrovňový napěťový signál. Vstupy nejsou galvanicky odděleny. |
| Minimální délka impulsu na binárním vstupu | 500 ms |
| Maximální spínané napětí, proud, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 1.9 MB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 941.3 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
Database Viewer 3.12.0.0 dbapi 19.0
(exe, 22.1 MB)
TSensor (3-3-9-0)
(exe, 2.7 MB)
Sensor Reader (2-0-6-0)
(exe, 2.8 MB)
Sensor RS485/232 utility (1-0-0-15)
(exe, 3.4 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)




























