Snímač teploty, vlhkosti Comet H3531R do stojanu rack 19" s výstupem na Ethernet a relé
Snímač teploty, vlhkosti Comet H3531R do stojanu rack 19" s výstupem na Ethernet a relé
Kód produktu: COM-H3531R/1-4
Doprava a platba
od
10 900 Kč
bez DPH (13 189 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-H3531R/1-4
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet H3531R
- Sonda teploty a vlhkosti na kabelu ve třech délkách.
- Tři binární vstupy pro monitorování doustavových veličin - např. detektory kouře, zaplavení, rozbití skla, dveřní kontakty atd.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je humidex, rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Díky výstupu do ethernetové sítě lze měřená data zobrazit po zadání IP adresy přímo ve vašem webovém prohlížeči.
- Komunikační protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML umožňují čtení hodnot z přístroje.
- Akustická signalizace alarmu (lze vypnout).
- Dvě meze alarmů pro každou měřenou veličinu.
- Comet H3531R umožňuje odeslání alarmového hlášení prostřednictvím protokolů E-mail (podpora základní SMTP autentizace), SNMP Trap, Syslog.
- Napájení adaptérem do zásuvky (není součástí balení - naleznete v příslušenství).
- Zpracování a analýza naměřených dat online v COMET Cloud, software COMET Database nebo integrace do systémů 3 stran.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Typ senzoru | Pt1000 |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky |
| krytí | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 483 x 44 x 45 mm / průměr externí sondy 18 mm / 1x rack jednotka 1U |
| Signál pro binární vstupy | z beznapěťového kontaktu, otevřený kolektor nebo dvouúrovňový napěťový signál. Vstupy nejsou galvanicky odděleny. |
| Minimální délka impulsu na binárním vstupu | 500 ms |
| Maximální spínané napětí, proud, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Ke stažení
Comet Cloud zabezpečení- EN
(pdf, 284.2 kB)
Postup přidání WebSensoru do COMET Cloud.pdf
(pdf, 519.6 kB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 885.6 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
MIB
(zip, 540.5 kB)
Database Viewer 3.12.0.0 dbapi 19.0
(exe, 22.1 MB)
TSensor (3-3-9-0)
(exe, 2.7 MB)
Sensor Reader (2-0-6-0)
(exe, 2.8 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.






























