Startovací set TFA 31.4004.02 WeatherHub
Startovací set TFA 31.4004.02 WeatherHub
Systém Weatherhub je založen na sledování podmínek v domácnosti či firemním prostředí prostřednictvím 1 až 50 bezdrátových čidel a přenosu naměřených hodnot na internet a jejich sledování přes mobilní aplikaci na chytrém telefonu.

Startovací balíček č. 4 obsahuje bezdrátové čidlo teploty s vodotěsným kabelovým senzorem, čidlo pro měření srážek a bránu pro připojení k internetu. Není třeba žádných odborných znalostí, jednoduchou instalaci zvládne i laik. Stačí bránu připojit pomocí síťového kabelu k routeru. Pak už jen zbývá pomocí volně stažitelné aplikace naskenovat do mobilního telefonu QR kód příslušného čidla.
K tomuto startovacímu balíčku si můžete dokoupit až 48 dalších čidel podle Vašich potřeb a přání. Samostatná čidla (teplotní, vlhkostní, srážkové, čidlo rychlosti větru, bazénové, atd.) naleznete v příslušenství.
Obsah balení: brána, čidlo srážek 30.3306.02, čidlo teploty s kabelovým senzorem (30.3301.02), napájecí adaptér, síťový kabel (RJ45), instalační sadu (hmoždinky a vruty) a návod k použití.

| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | +/-1 °C |
| Rozsah měření objemu (max) | 0 až 300 mm za hodinu |
| Rozlišení (dílek) objem | 0,25 mm |
| napájení | 2x 1,5V AAA (nejsou součástí balení) |
| Dosah | až 100m |

Co je monitorovací systém TFA Weatherhub?
K čemu monitorovací systém TFA Weatherbu je a jak vám může pomoci? Zajímá vás levné a efektivní monitorování teplot, vlhkosti v různých prostředích? Hledáte řešení pro monitorování teplot v domácnosti či firmě?

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.


























