Digitální teploměr TFA 14.1552.01 pro Sous Vide
Digitální teploměr TFA 14.1552.01 pro Sous Vide
Sous vide je metoda přípravy jídla, kde je maso, ryby nebo zelenina jemně vařeno v teplotní lázni o konstantní stálé teplotě. Syrové suroviny jsou nejdříve zavakuovány a zapečetěny ve vakuovací fólii. Teplota vody odpovídá teplotě vařené potraviny. Proces vaření trvá různé dlouho s ohledem na velikost a typ potraviny.
Vlastnosti a funkce:
- Pro měření teploty středu potravin během přípravy metodou Sous Vide
- Sonda z nerezové oceli (130 mm) se silikonovým kabelem o délce cca 1 m
- S extra tenkou sondou (1,5 mm) a pěnovou páskou pro udržení vakua ve vakuovací fólii
- Displejová jednotka odolná proti proudu vody (krytí IP 65)
- Automatické vypnutí
- Volitelná jednotka teploty (°C/°F)S magnetem pro uchycení
Balení obsahuje:
- Termočlánkový měřicí přístroj
- Nerezová ocelová sonda typu K vhodná pro měření teploty jidla (typ 30.3522)
- Samolepicí PE pěnová páska 10 x 3 mm (délka 2 m) (A1.102217)
- Návod k použití
| Rozsah teploty (max) | 250 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,8°C (mezi 20...80 °C) / jinak ± 1,5°C |
| Délka kabelu sondy | 1 m |
| Typ senzoru | Typ K |
| napájení | 1 x CR 2032 baterie (součástí balení) |
| Rozměry: | 42 x 20 x 78 mm |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.




















