Web Sensor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485
Web Sensor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485
Kód produktu: COM-T6445
Doprava a platba
11 040 Kč
bez DPH (13 358,40 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T6445
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T6445
- Vestavěné čidla CO2, relativní vlhkosti a teploty, délka stonku 130mm.
- Web senzor umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION, Advantech ADAM umožňují čtení hodnot z přístroje.
- Napájení 9-30 Vdc.
- Nastavení Web Sensoru pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5 % RV |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, ARION, Advantech ADAM |
| krytí | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 89 x 73 x 240 mm / délka stonku 130 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 1.8 MB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 750 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.6 kB)
KATALOG - Snímače WebSensor s výstupem Ethernet
(pdf, 4.1 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)
COMET - katalog měřidel oxidu uhličitého (CO2)
(pdf, 5.3 MB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.



















