Plošinové váhy - Funkce vah - ADAPTÉR DO ZÁSUVKY
Váhy s oddělenou vážící plochou
Plošinové váhy najdou uplatnění všude tam, kde je třeba oddělit vážící plochu od zobrazovací jednotky. Tento typ váhy nachází uplatnění zejména v různých odvětvích průmyslu a výroby. Vážící plocha tak může být umístěna jednoduše na podlaze, kde zvážíte těžké předměty nebo přímo bedny a přepravky s materiálem.
Zobrazovací jednotka, nebo chcete-li displej, je pak umístěn například v úrovni očí nebo libovolně podle aktuálních požadavků. V masné výrobě je například zobrazovací jednotka chráněna před vlhkostí i tím, že je umístěna přímo na zdi, kde je menší riziko zasažení vodou.


Plošinová váha Kern EOE
obvykle skladem
od
4 165 Kč
bez DPH
od 5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOE je vhodná pro rychlé a snadné vážení v expedici, výrobě i v kancelářích. Displej váhy je umístěn mimo vážící plochu…


Plošinová váha Kern DE-D dvourozsahová
obvykle skladem
od
5 023 Kč
bez DPH
od 6 077,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo vážící…


Plošinová váha Kern DE
obvykle skladem
od
5 635 Kč
bez DPH
od 6 818,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a možnosti provozu na baterie nebo…


Plošinová váha Kern DE-DL dvourozsahová
obvykle skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s velkou nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo…


Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením
obvykle skladem
od
8 820 Kč
bez DPH
od 10 672,20 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a…


Plošinová váha Kern DS do 30 kg
Ihned skladem
od
15 925 Kč
bez DPH
od 19 269,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 5 kg, 8 kg, 10 kg, 16 kg, 20 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DS je vhodná pro objemné nebo těžké vzorky, které je potřeba zvážit s vysokou přesností. Přesné počítání, díky ruční…


Plošinová váha Kern EFC
obvykle skladem
od
9 065 Kč
bez DPH
od 10 968,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EFC má vážní desku z nerezové oceli a je vhodná do průmyslového prostředí. Zobrazovací jednotka s výškou číslic 52 mm a…


Plošinová váha Kern EOC
obvykle skladem
od
7 105 Kč
bez DPH
od 8 597,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustní plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlišením je ideální váhou pro využití v náročných průmyslových podmínkách. Praktický displej…


Plošinová váha Kern EOC dvourozsahová
Ihned skladem
od
7 105 Kč
bez DPH
od 8 597,05 Kč s DPH
Robustní plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlišením je ideální váhou pro využití v náročných průmyslových podmínkách. Praktický displej…


Plošinová váha Kern IOC do 600 kg, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
9 923 Kč
bez DPH
od 12 006,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern IOC s širokou škálou (volitelných) datových rozhraní pro snadné přenášení údajů o vážení do tabletů, notebooků…


Plošinová váha Kern IOC do 30 kg, dvourozsahová
obvykle skladem
od
9 188 Kč
bez DPH
od 11 117,48 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern IOC s širokou škálou (volitelných) datových rozhraní pro snadné přenášení údajů o vážení do tabletů, notebooků…


Plošinová váha Kern IOC do 600 kg, dvourozsahová
obvykle skladem
od
10 413 Kč
bez DPH
od 12 599,73 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern IOC s širokou škálou (volitelných) datových rozhraní pro snadné přenášení údajů o vážení do tabletů, notebooků…


Plošinová váha Kern IFB do 30 kg
obvykle skladem
od
9 750 Kč
bez DPH
od 11 797,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Bluetooth, Analog nebo dobíjecí bateriový set jsou za příplatek …


Nerezová plošinová váha Kern SFB
skladem
od
24 010 Kč
bez DPH
od 29 052,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-M, ověřitelná
skladem
od
27 930 Kč
bez DPH
od 33 795,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-H
skladem
od
21 070 Kč
bez DPH
od 25 494,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-H je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM, ověřitelná
skladem
od
21 560 Kč
bez DPH
od 26 087,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…

Nerezová plošinová váha Kern SFE, ověřitelná
obvykle skladem
od
10 780 Kč
bez DPH
od 13 043,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFE je vhodná do průmyslového prostředí, snadné a hygienické čištění. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné…


Plošinová váha Kern IOC do 30 kg, dvourozsahová, ověřitelná
obvykle skladem
od
8 698 Kč
bez DPH
od 10 524,58 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern IOC s širokou škálou (volitelných) datových rozhraní pro snadné přenášení údajů o vážení do tabletů, notebooků…


Plošinová váha Kern EOC dvourozsahová s vysokým rozlišením
skladem
od
8 085 Kč
bez DPH
od 9 782,85 Kč s DPH
Robustní plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlišením je ideální váhou pro využití v náročných průmyslových podmínkách. Praktický displej…


Plošinová váha Kern IFB do 600 kg
obvykle skladem
od
11 750 Kč
bez DPH
od 14 217,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Bluetooth, Analog nebo dobíjecí bateriový set jsou za příplatek …


Plošinová váha Kern IFB-M do 30 kg, dvourozsahová, ověřitelná
obvykle skladem
od
9 750 Kč
bez DPH
od 11 797,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váhu je možné úředně ověřit, možnost prvotního ověření váhy si…


Plošinová váha Kern IFB-M do 600 kg, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
13 000 Kč
bez DPH
od 15 730 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váhu je možné úředně ověřit, možnost prvotního ověření váhy si…

