Plošinové váhy - Rozlišení - hmotnost (dílek) - 100 g
Váhy s oddělenou vážící plochou
Plošinové váhy najdou uplatnění všude tam, kde je třeba oddělit vážící plochu od zobrazovací jednotky. Tento typ váhy nachází uplatnění zejména v různých odvětvích průmyslu a výroby. Vážící plocha tak může být umístěna jednoduše na podlaze, kde zvážíte těžké předměty nebo přímo bedny a přepravky s materiálem.
Zobrazovací jednotka, nebo chcete-li displej, je pak umístěn například v úrovni očí nebo libovolně podle aktuálních požadavků. V masné výrobě je například zobrazovací jednotka chráněna před vlhkostí i tím, že je umístěna přímo na zdi, kde je menší riziko zasažení vodou.


Plošinová váha Kern EOE
obvykle skladem
od
4 165 Kč
bez DPH
od 5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOE je vhodná pro rychlé a snadné vážení v expedici, výrobě i v kancelářích. Displej váhy je umístěn mimo vážící plochu…


Plošinová váha Kern EOB
Ihned skladem
4 239 Kč
bez DPH
5 129,19 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB je bestsellerem mezi balíkovými a veterinárními váhami. Nabízí velký váživý rozsah a malou vážící platformu, kterou…


Plošinová váha Kern DE-D dvourozsahová
obvykle skladem
od
5 023 Kč
bez DPH
od 6 077,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo vážící…


Plošinová váha Kern EOB-L
obvykle skladem
8 453 Kč
bez DPH
10 228,13 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L nabízí větší vážící plochu z nerezu. Díky velkému vážicímu rozsahu lze využít ve spoustě odvětví. Displej váhy je…


Veterinární váha KERN EOS
obvykle skladem
11 515 Kč
bez DPH
13 933,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová veterinární váha pro vážení větších zvířat. Váha je vybavena velkým nosičem zatížení z nerezové oceli. Díky tomu se dá snadno…


Plošinová váha Kern DE-DL dvourozsahová
obvykle skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s velkou nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo…


Plošinová váha Kern EOB-XL
obvykle skladem
10 290 Kč
bez DPH
12 450,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L nabízí velkou vážící plochu z nerezu. Váhu tak lze využít pro vážení velkých předmětů až do 300 kg. Displej váhy…

Nerezová plošinová váha Kern SFE, ověřitelná
obvykle skladem
od
10 780 Kč
bez DPH
od 13 043,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFE je vhodná do průmyslového prostředí, snadné a hygienické čištění. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné…

Plošinová váha OHAUS Catapult™ 5000
do 7 dní
7 975 Kč
bez DPH
9 649,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Catapult 5000 Bench Scale je robustní nízkoprofilová průmyslová váha s maximální nosností 200 kg a rozlišením 0,1 kg (100 g). Je…


Plošinová váha OHAUS COURIER™3000
do 7 dní
4 312 Kč
bez DPH
5 217,52 Kč s DPH
| Maximální váživost | 35 kg, 75 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Courier 3000 je univerzální nízkoprofilová balíková váha s odolnou kovovou konstrukcí a jednoduchým ovládáním.
Je určena pro běžné…


Plošinová váha OHAUS Courier™ 5000
do 7 dní
od
5 439 Kč
bez DPH
od 6 581,19 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 30 kg, 50 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Courier™ 5000 je nízkoprofilová váha s robustní nerezovou vážicí plochou, určená především pro obecné použití při odesílání zásilek a…


plošinová váha OHAUS DEFENDER™3000 Hybrid
do 7 dní
od
15 704 Kč
bez DPH
od 19 001,84 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Defender 3000 Hybrid – i-D33 je průmyslová můstková váha s robustní konstrukcí, vhodná pro běžné vážení, počítání kusů a kontrolní…


plošinová váha Ohaus DEFENDER™3000 Standard
do 7 dní
od
11 221 Kč
bez DPH
od 13 577,41 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Průmyslová stolní váha OHAUS Defender 3000 je robustní a spolehlivé zařízení určené pro základní vážicí operace v průmyslu, logistice a…


plošinová váha OHAUS DEFENDER™2000
do 7 dní
od
10 437 Kč
bez DPH
od 12 628,77 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Průmyslová stolní váha OHAUS Defender 2000 – D24P-6 je spolehlivé a cenově dostupné řešení pro každodenní vážení ve skladech, výrobě nebo…

