Snímače s proudovým výstupem - Pokročilé funkce - Rosný bod
Snímače teploty, relativní vlhkosti, CO2, atmosférického tlaku a jiných veličin s proudovým výstupem.
Snímače s proudovým výstupem jsou běžně součástí monitorovacích systémů v průmyslu a automatizaci budov. Využívány jsou pro monitorování teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku nebo hladiny oxidu uhličitého. Proudové snímače jsou využívány také v potravinářském průmyslu, supermarketech a skladech, kde je potřeba monitorovat kritické hodnoty. Pomocí ústředny jsou je pak zajištěn sběr a uchování naměřených dat.
Snímače nabízí širokou škálu a variabilitu umístění i pomocí externích sond pro měření v extrémních rozsazích. Vybrané modely lze pak použít i v jiskrově bezpečném provedení, které lze umístit do Ex výbušného prostředí.

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3110 s výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111 s výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3117 s výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3113 s výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |

Interiérový snímač teploty a vlhkosti Comet T3118, výstup 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3113D s výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111P se sondou do tlaku 25bar a výstupem 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |

