Teploměry s externím čidlem - Výprodej
Teploměry s kabelovými i bezdrátovými čidly
Možnost připojení externího čidla je často využívána z prostého důvodu. Tím je fakt, že měřené prostředí nevyhovuje běžnému uživatelskému prostředí. Jedná se tedy hlavně o měření teploty v chladících zařízeních, lednicích a mrazácích či mrazících boxech. Externí čidlo je v tomto případě umístěno právě v prostředí, které chceme měřit. Zobrazovací jednotka je pak umístěna v přijatelné teplotě, kde lze zaznamenávat či monitorovat teplotu. Podle rozsahu externího čidla se však nemusí jednat o nízké teploty ale naopak o vysoké teploty v různých pecích, sušárnách, které využívají vysokých teplot.
Teploměry s externím čidlem však můžete využít i v běžné domácnosti, kdy chcete měřit jednoduše venkovní teplotu, aniž byste museli vycházet ven z pohodlí domova.


Kontrolní registrační teploměr datalogger s externí sondou Termio-2-ST-05-S
| Rozsah teploty (max) | 180 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |


Bezdrátový teploměr TFA 30.3068.01 FUN
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |


Kontrolní registrační teploměr datalogger s externí sondou Termio-2-ST-05-PFA
| Rozsah teploty (max) | 270 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |


Kontrolní registrační teploměr datalogger s externí sondou Termio-1-ST-05-PFA
| Rozsah teploty (max) | 270 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |


Teploměr Greisinger G 1720 s vpichovacím snímačem
| Rozsah teploty (max) | 250 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -70 °C |


Teploměr TFA 30.3051.01 bezdrátový POP
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -20 °C |


Kontrolní registrační teploměr datalogger s vpichovou sondou Termio-2-ST-11-100-FEP
| Rozsah teploty (max) | 270 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |


Teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem TFA 30.3058.01 TRINITY
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 99 % |
| Barva |
|


Kontrolní registrační teploměr datalogger s externí sondou Termio-1-ST-05-S
| Rozsah teploty (max) | 180 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |

Teploměr do ledničky Ebro TMX 420
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |


Kontrolní digitální teploměr s čidlem Termoprodukt DT-2-ST-05-FEP
| Rozsah teploty (max) | 205 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |


Digitální teploměr přesný Greisinger G 1700
| Rozsah teploty (max) | 450 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |


Digitální teploměr Termoprodukt DT-1-BETA-ST-05-FEP
| Rozsah teploty (max) | 205 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |
Články

Kalibrace teplotních čidel v provozu
Na žádost provádíme také kalibrace teplotních čidel přímo v provozních prostorách zákazníka. Jedná se o teplotní čidla, která jsou součástí přístrojů a zařízení a nelze je zaslat do laboratoře, nebo která zákazník nemůže několik dní postrádat.

Kalibrace teplotních čidel chladících vozů
Provádíme kalibraci teplotních čidel CHLADÍCÍCH a MRAZÍCÍCH VOZŮ značek (Carrier, Frigoblock, Konvekta, Xarios, Safkar, Zanotti a další).

