COMET - krytí - IP20


Teploměr a vlhkoměr Comet D3121P se sondou do tlaku 25bar
Skladem
od
9 650 Kč
bez DPH
od 11 676,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Comet D3121P je určen pro měření a záznam teploty, relativní vlhkosti tlakového vzduchu až do 25bar pomocí externí sondy na kabelu s…

Teploměr, vlhkoměr Comet C3121P se sondou do tlaku 25bar
Skladem
od
8 190 Kč
bez DPH
od 9 909,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Comet C3121P je určen pro přímé měření teploty a relativní vlhkosti tlakového vzduchu až do 25bar pomocí externí sondy na kabelu s možností…


Teploměr, vlhkoměr Comet D3633 se záznamem a sondou pro měření povrchové teploty
Na dotaz
8 440 Kč
bez DPH
10 212,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
Comet D3633 teploměr, vlhkoměr je určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu. Přístroj je vybaven pamětí a pomocí dodavaného…


Web Sensor Comet T6545 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem na Ethernet
Na dotaz
11 780 Kč
bez DPH
14 253,80 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Web Sensor Comet T6545 je určený pro montáž do vzduchotechnického kanálu a má vestavěná čidla koncentrace CO2, relativní vlhkosti a teploty…


Web Sensor Comet T5545 CO2 do vzduchotechnického kanálu s výstupem na Ethernet
Na dotaz
9 280 Kč
bez DPH
11 228,80 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5545 je určený pro montáž do vzduchotechnického kanálu a k měření koncentrace CO2 pomocí vestavěného čidla. Měření CO2 je…


Datalogger Comet U5841 se 3 vstupy napětí 0-10V a 1 binárním vstupem
Skladem
od
12 900 Kč
bez DPH
od 15 609 Kč s DPH
Dataloggery Comet U5841M a U5841G jsou IoT bezdrátové dataloggery s vestavěným GSM modemem. Po dokoupení SIM karty je možné okamžité…

Datalogger Comet U0246 pro tři termočlánkové sondy a jednu Pt1000
Na dotaz
5 640 Kč
bez DPH
6 824,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1300 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0246 je určen pro měření a záznam ze tři termočlánkových sondy a jedné externí sondy Pt1000. Data jsou uložena v…

Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000
obvykle skladem
5 640 Kč
bez DPH
6 824,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0141T je určen pro měření a záznam ze čtyř externích sond Pt1000. Data se ukládají v energeticky nezávislé elektronické…

Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000 a modemem
Skladem
od
12 390 Kč
bez DPH
od 14 991,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Dataloggery Comet U0141TM a U0141TG bezdrátové dataloggery s vestavěným GSM modemem. Po dokoupení SIM karty je možné okamžité připojení k…

