Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000 a modemem
Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000 a modemem
Kód produktu: COM-U0141Tx
Doprava a platba
od
12 390 Kč
bez DPH (14 991,90 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-U0141Tx
Doprava a platba
Zařízení Comet U0141TM a U0141TG umožňují:
- Měřit a zpracovávat údaje ze čtyř externích sond Pt1000
- Datový modem a SIM karta (SIM není součástí), umožňují odesílat naměřené hodnoty do internetového úložiště.
- Naměřená data můžete okamžitě sledovat z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu. Stačí se připojit k internetovému úložišti Comet Cloud.
- Comet Cloud nabízí kompletní funkce k analýze naměřených dat.
- Funkce alarmů, kdy se odešle přednastavený email.
- Uložit v paměti 500 000 hodnot (necyklický záznam), 350 000 hodnot (cyklický záznam)
- Nastavit interval záznamu od 1s do 24h
- Zjišťovat a ukládat minimální a maximální hodnoty od jejich posledního ručního vynulování
- Zobrazovat naměřené hodnoty na LCD displeji
- Pořizovat autonomní časový záznam měřených veličin do vnitřní, energeticky nezávislé paměti. Zaznamenávat lze kontinuálně nebo pouze při alarmu.
- Komunikovat s PC pomocí USB rozhraní (veškeré nastavování přístroje, stahování zaznamenaných dat)
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Paměť (počet měření) | 500 000 hodnot (v necyklickém záznamu), 350 000 hodnot (v cyklickém záznamu) |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájení | interní baterie |
| krytí | IP20 |
| Rozměry: | 61 x 93 x 32 mm |
Ke stažení
Stručný návod Comet Uxxxx.pdf
(pdf, 1.1 MB)
Návod ke kalibraci a justování Dataloggerů řady Uxxxx(M)
(pdf, 515.2 kB)
EU prohlášení o shodě Comet Uxxxx
(pdf, 94.9 kB)
KATALOG - Dataloggery
(pdf, 6.2 MB)
comet_vision-2-1-7593-30716_dbapi-20-0.exe
(exe, 15.1 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)
Návod k použití Comet Uxxxx.pdf
(pdf, 3 MB)






















































