Detektory CO2 - napájení - síťový zdroj do zásuvky
Senzory, detektory a hlásiče koncentrace CO2 ve vzduchu.
Potřebujete měřit koncentraci oxidu uhličitého (CO2) ve vzduchu? Pro přesné měření vám poslouží detektory a hlásiče koncentrace CO2. Koncentrace oxidu uhličitého v místnosti je totiž důležitým ukazatelem pro optimální podmínky ovzduší. Oxid uhličitý je totiž výborným ukazatelem kvality ovzduší v místnosti. Vysoký obsah CO2 má zásadní vliv na koncentraci člověka a projevuje se také malátností, pocitem únavy a může přejít až v bolest hlavy či nevolnost. Oxid uhličitý je bez zápachu a člověk jej nemůže nijak rozpoznat.
Hlásiče a detektory dokáží obsah CO2 efektivně měřit a v případě překročení nastavených limitů mohou upozornit signalizací. Díky tomu můžete efektivně větrat a měnit čerstvý vzduch.


Měřič CO2 GARNI 201 Line
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -9 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 1 až 99 % |
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |

WiFi snímač teploty, vlhkosti, tlaku a CO2 Comet W4710
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 95% |
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |


Detektor CO2 Comet T5000
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|


Snímač CO2 Comet H5521 s výstupem na Ethernet a dvě relé
| Rozsah měření CO2 | 10000 ppm |
|---|


Snímač CO2 Comet H5524 s výstupem na Ethernet a dvě relé
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|

Detektor CO2 Comet H5021 s relé výstupem
| Rozsah měření CO2 | 10000 ppm |
|---|


Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6520 s výstupem na Ethernet a dvě relé
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |

WiFi snímač CO2 Comet W5714
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |
|---|

Měřič oxidu uhličitého TFA 31.5002 AirCO2ntrol OBSERVER
| Rozsah teploty (max) | 40 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 20 až 90 % |
| Rozsah měření CO2 | 3000 ppm |

