Měřič oxidu uhličitého TFA 31.5002 AirCO2ntrol OBSERVER
Měřič oxidu uhličitého TFA 31.5002 AirCO2ntrol OBSERVER
Kód produktu: TFA31.5002
Doprava a platba
9 909 Kč
bez DPH (11 989,89 Kč s DPH)
Kód produktu: TFA31.5002
Doprava a platba
Vlastnosti a funkce:
- 3 různě barevná LED světla signalizují aktuální koncentraci CO2 v místnosti a tím i kvalitu vzduchu
- zelené LED světlo (<800 ppm)
- žluté LED světlo (800-1200 ppm)
- červené LED světlo (>1200 ppm)
- Měření CO2 - NDIR senzor
- Denní maximální a minimální hodnoty
- Automatické nastavování jasu
- Přístroj je možné zavěsit na zeď nebo může stát v prostoru (stojánek)
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 40 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | +/- 1 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 20 až 90 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 5% |
| Rozsah měření CO2 | 3000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | +/- 5 % nebo +/- 70 ppm v rozmezí 0 až 2000 ppm (platí vyšší hodnota), +/-7 % > 2000 ppm |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm v rozmezí 0 až 1000 ppm / 5 ppm v rozmezí 1001 až 2000 ppm / 10 ppm v rozmezí 2001 až 3000 ppm |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky |
| Rozměry: | 297 x 45 x 210 mm |
Ke stažení
Návod k použití TFA 31.5002.pdf
(pdf, 329.4 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.


















