Monitorovací systémy - Kalibrační list

Snímač teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku Comet T7310 s výstupem RS232
Ihned skladem
6 363 Kč
bez DPH
7 070 Kč
7 699,23 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Snímač Comet T7310 je určen pro měření teploty, relativní vlhkosti a atmosférického tlaku pomocí vestavěného čldla. Měřenou teplotu a…


Startovací set TFA 31.4008.02 WEATHERHUB
Skladem
2 223 Kč
bez DPH
2 689,83 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 99 % |
Cenově zvýhodněný startovací set TFA 31.4008.02 WeatherHub obsahuje vstupní bránu pro připojení sestavy do systému WeatherHub, interiérový…


Startovací set TFA 31.4012.02 WEATHERHUB
Skladem
2 141 Kč
bez DPH
2 590,61 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 1 až 99 % |
Cenově zvýhodněný startovací set TFA 31.4012.02 WeatherHub obsahuje vstupní bránu pro připojení sestavy do systému WeatherHub, bezdrátové…


Startovací set TFA 31.4011.02 WEATHERHUB
Skladem za 14 dní
1 645 Kč
bez DPH
1 990,45 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Cenově zvýhodněný startovací set TFA 31.4011.02 WeatherHub obsahuje bezdrátové čidlo teploty s kabelovou sondou a vstupní bránu pro…


Startovací set TFA 31.4010.02 WEATHERHUB
obvykle skladem
3 793 Kč
bez DPH
4 589,53 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Cenově zvýhodněný startovací set TFA 31.4010.02 WeatherHub obsahuje tři bezdrátová čidla teploty s kabelovými sondami a vstupní bránu pro…


Bezdrátový teploměr pro zimní údržbu
8 990 Kč
bez DPH
10 877,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Sestava k měření teploty vzduchu, vhodná pro vzdálenou bezdrátovou správu venkovní teploty. Teploměr měří teplotu vzduchu a přenáší ji…


Bezdrátový teploměr, vlhkoměr pro zimní údržbu
9 990 Kč
bez DPH
12 087,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Sada pro měření teploty a vlhkosti vzduchu. Přístroj také spočítá i rosný bod. Teploměr s vlhkoměrem přenáší údaje online do Comet cloud,…


Bezdrátový teploměr, vlhkoměr, tlakoměr pro zimní údržbu
12 990 Kč
bez DPH
15 717,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Sada obsahuje teploměr, vlhkoměr a tlakoměr pro měření barometrického tlaku. Přístroj také spočítá i rosný bod. Teplotu, relativní vlhkost…


WiFi teploměr Elitech RCW-360Pro
Ihned skladem
3 908 Kč
bez DPH
4 728,68 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | závisí na typu senzoru |
WiFi teploměr Elitech je vhodný pro měření v lednicích a mrazácích. Díky teplotním sondám může měřit čtyři lednice či mrazáky zároveň. WiFi…

