Datalogger Comet U3430 s vestavěnými čidly teploty, vlhkosti a CO2
Datalogger Comet U3430 s vestavěnými čidly teploty, vlhkosti a CO2
Kód produktu: COM-U3430
Doprava a platba
9 390 Kč
bez DPH (11 361,90 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-U3430
Doprava a platba
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 1,8 % RV (při teplotě 23 °C v rozsahu 0 až 90 % RV) |
| Rozsah měření CO2 | 0 až 5000 ppm |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Paměť (počet měření) | 500 000 hodnot (v necyklickém záznamu), 350 000 hodnot (v cyklickém záznamu) |
| Konektivita | USB |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájení | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytí | IP20 |
| Kanály | vestavěná čidla teploty, vlhkosti, CO2 |
| Rozměry | 61 x 93 x 53 mm |
Ke stažení


































































































































































































