Datalogger teploty Elitech RC-5
Datalogger teploty Elitech RC-5
Datalogger teploty Elitech RC-5, funkce a vlastnosti:
- Záznam teploty a relativní vlhkosti s kapacitou 32 000 záznamů.
- Export a vyhodnocení dat pomocí obslužného software s výstupem do excelu, PDF či TXT.
- Interval záznamu od 10 sekund do 24 hodin.
- Velký přehledný displej.
- Zobrazení minimálních a maximálních hodnot na displeji.
- Zobrazení stavu paměti i stavu baterie na displeji přístroje.
- Nastavitelné jednotky teploty °C či °F.
- Nastavitelné alarmy.
- Vyměnitelnou baterii (CR2032).
- Zvýšenou odolnost proti vodě (IP67).
Datalogger je nejčastěji využívaný pro měření teploty během přepravy balíků. Pomocí obslužného software snadno stáhnete naměřená data a datalogger nastavíte pro opakované použití. Opakované použití dataloggeru lze nastavit pouze prostřednictvím obslužného programu, který je zdarma ke stažení.
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | +/- 0.5℃ (-20…40℃), +/- 1.0℃ (ostatní rozsah) |
| Paměť (počet měření) | 32000 hodnot |
| Nejkratší interval záznamu | 10 s |
| napájení | 1 ks baterie CR 2032 (součástí balení) |
| krytí | IP67 |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.



















