Interiérový snímač CO2 a teploty Comet T8448 s výstupem RS485
Interiérový snímač CO2 a teploty Comet T8448 s výstupem RS485
Kód produktu: COM-T8448
Doprava a platba
9 260 Kč
bez DPH (11 204,60 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T8448
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T8448
- Vestavěné čidlo teploty a CO2.
- Optická signalizace koncentrace CO2 pomocí LED.
- Montáž na běžnou instalační krabici KU68 pomocí dvou šroubků (součást dodávky).
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytí | IP20 |
| Rozměry: | 88 x 106 x 33 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 684.6 kB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 757.1 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.6 kB)
Database Viewer 3.12.0.0 dbapi 19.0
(exe, 22.1 MB)
TSensor (3-3-9-0)
(exe, 2.7 MB)
Sensor Reader (2-0-6-0)
(exe, 2.8 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)
COMET - katalog měřidel oxidu uhličitého (CO2)
(pdf, 5.3 MB)














