Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6320 s výstupem RS232
Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6320 s výstupem RS232
Kód produktu: COM-H6320
Doprava a platba
11 040 Kč
bez DPH (13 358,40 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-H6320
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet H6320
- Vestavěné čidlo teploty, vlhkosti a CO2.
- Optická signalizace koncentrace CO2 pomocí tří barevných LED.
- Akustická signalizace alarmu (lze vypnout).
- Komunikační protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilní protokol.
- Napájení 9-30 Vdc.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50ppm +2% z měření) při 25°C a 1013hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytí | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 136 x 213 x 45 mm / délka stonku 75mm |
| Maximální spínané napětí, proud, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |























































































































































































