Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet T6340 s výstupem RS232
Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet T6340 s výstupem RS232
Kód produktu: COM-T6340
Doprava a platba
8 720 Kč
bez DPH (10 551,20 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T6340
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T6340
- Vestavěné čidlo teploty, vlhkosti a CO2.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytí | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 88,5 x 170 x 39,5 mm / délka stonku 75 mm |

























































































































































































