Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6420 s výstupem RS485
Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6420 s výstupem RS485
Kód produktu: COM-H6420
Doprava a platba
12 320 Kč
bez DPH (14 907,20 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-H6420
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet H6420
- Vestavěné čidlo teploty, vlhkosti a CO2.
- Optická signalizace koncentrace CO2 pomocí tří barevných LED.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Akustická signalizace alarmu (lze vypnout).
- Komunikační protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilní protokol.
- Napájení 9-30 Vdc.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50ppm +2% z měření) při 25°C a 1013hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytí | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 136 x 213 x 45 mm / délka stonku 75mm |
| Maximální spínané napětí, proud, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Ke stažení




























































































































































































