Snímač teploty a vlhkosti Comet T3319 s výstupem RS232
Snímač teploty a vlhkosti Comet T3319 s výstupem RS232
Kód produktu: COM-T3319/1-4
Doprava a platba
od
5 050 Kč
bez DPH (6 110,50 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T3319/1-4
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T3319
- Sonda teploty a vlhkosti na kabelu ve třech délkách.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytí | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 88,5 x 145 x 39,5 mm / průměr externí sondy 18 mm |








































































































































































































