Snímač teploty a vlhkosti Comet T3313 s výstupem RS232
Snímač teploty a vlhkosti Comet T3313 s výstupem RS232
Kód produktu: COM-T3313
Doprava a platba
5 050 Kč
bez DPH (6 110,50 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T3313
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T3313
- Vestavěné čidlo teploty a vlhkosti.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytí | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 88,5 x 250 x 39,5 mm / délka stonku 150 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 1.1 MB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 997.6 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
Database Viewer 3.12.0.0 dbapi 19.0
(exe, 22.1 MB)
TSensor (3-3-9-0)
(exe, 2.7 MB)
Sensor RS485/232 utility (1-0-0-15)
(exe, 3.4 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)





























