Teploměr Comet W0832P s rádiovým přenosem
Teploměr Comet W0832P s rádiovým přenosem
Kód produktu: COM-W0832P
Doprava a platba
5 700 Kč
bez DPH (6 897 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-W0832P
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti teploměru Comet W0832P:
- Bezdrátový přenos naměřených teplot prostřednictvím rádiové sítě Sigfox
- Dostupnost sítě Sigfox si můžete ověřit v mapě pokrytí Sigfox
- Měření pomocí interního teplotního čidla a dvou externích teplotních sond
- Dlouhá životnost baterie (1 rok až 10 let v závislosti na nastaveném intervalu vysílání)
- Indikace stavu přístroje pomocí LED
- Ukládání naměřených dat do cloudového úložiště Comet Cloud
- Spuštění alarmu při překročení limitních teplot, které si můžete sami nastavit
- Záruka 3 roky
- Možnost sledovat teplotu z mobilu či jiného zařízení, které je připjeno k internetu
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C, ±0,2 °C v rozsahu -90 až +100 °C; ±0,2 % z měřené hodnoty v rozsahu +100 až +260 °C |
| Konektory pro čidla |
|
| Konektivita | Sigfox |
| Nejkratší interval záznamu | 10 minut |
| napájení | 1 x lithiová baterie 3,6V/C |
| krytí | IP65 |
| Dosah | 50 km v terénu, 3 km ve městě |
Ke stažení
Návod k použití Wx8xxP.pdf
(pdf, 1.5 MB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 1.1 MB)
Prohlášení o shodě IoT sensor pro síť Sigfox.pdf
(pdf, 97.4 kB)
Comet Vision Software (2.2.8080.19661 dbapi 20.1)
(exe, 15.7 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)
Comet Cloud zabezpečení - EN
(pdf, 284.2 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

















































































