Teploměr s detektorem CO2 Comet W8810 s rádiovým přenosem
Teploměr s detektorem CO2 Comet W8810 s rádiovým přenosem
Kód produktu: COM-W8810
Doprava a platba
11 070 Kč
bez DPH (13 394,70 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-W8810
Doprava a platba
Výhody Comet W8810
- Kompletně bezdrátové řešení bez nutnosti napájení a připojení k internetu.
- Naměřené hodnoty můžete sledovat odkudkoli ze zařízení s připojením k internetu.
- Měří teplotu i oxid uhličitý CO2.
- Lze vystavit kalibrační list.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Funkce a vlastnosti Comet W8810
- Přístroj funguje bezdrátově pomocí přenosu v rádiové síti Sigfox. Tuto síť běžně využívá mnoho zařízení po celé Evropě. Dosah této sitě si můžete ihned ověři na mapě pokrytí. Případně je nutné signál zajistit vlastní BTS stanicí (v souvisejících produktech).
- Je napájen interní baterií s dlouhou výdrží, kterou lze snadno vyměnit.
- Naměřená data odesílá do internetového úložiště Comet Cloud, ke kterým můžete mít přístup odkudkoli.
- Comet Cloud umožňuje pokročilou práci s naměřenými daty. Lze je sestavovat do grafů, časových os či generovat CSV. Můžete si například nastavit i minimální či maximální hodnoty pro spouštění alarmů.
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50 ppm +0,03 měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | Sigfox |
| Nejkratší interval záznamu | 10 minut |
| napájení | 1 x lithiová baterie 3,6V/C |
| krytí | IP20 |
| Dosah | 50 km v terénu, 3 km ve městě |
| Kanály | vestavěné čidlo teploty a CO<sub>2</sub> |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 2 MB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 1.2 MB)
Prohlášení o shodě
(pdf, 102 kB)
Comet Cloud zabezpečení - EN
(pdf, 284.2 kB)
COMET - katalog měřidel oxidu uhličitého (CO2)
(pdf, 5.3 MB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.































































