Teploměr, vlhkoměr a detektor CO2 Comet T6640 PoE s výstupem na ethernet
Teploměr, vlhkoměr a detektor CO2 Comet T6640 PoE s výstupem na ethernet
V případě zájmu, můžeme provést kalibraci teploty a vlhkosti dle akreditovaného postupu a vystavit vám kalibrační list s naměřenými odchylkami. Tuto možnost můžete zvolit v konfiguraci produktu. Více
Kód produktu: COM-T6640
Doprava a platba
11 730 Kč
bez DPH (14 193,30 Kč s DPH)
V případě zájmu, můžeme provést kalibraci teploty a vlhkosti dle akreditovaného postupu a vystavit vám kalibrační list s naměřenými odchylkami. Tuto možnost můžete zvolit v konfiguraci produktu. Více
Kód produktu: COM-T6640
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti Comet T6640
- Vestavěné čidlo teploty v rozsahu -20 až +80 °C.
- Vestavěné čidlo relativní vlhkosti v rozsahu 5 až 95 % RV.
- Vestavěné čidlo CO2 s rozsahem 0 až 2000 ppm s barevnou indikací led diody.
- Funkce dopočítávání veličin: teplota rosného bodu, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, směšovací poměr, specifická entalpie.
- Napájení senzoru Comet T6640 je zajištěno externím adaptérem do zásuvky (lze doobjednat v příslušenství) nebo prostřednictvím ethernetové sítě (Power over Ethernet dle IEEE 802.3af).
- Naměřená data zobrazuje přímo na displeji.
- Pomocí ethernetu lze senzor připojit do vaší ethernetové sítě a měřená data okamžitě sledovat po zadání IP adresy do webového prohlížeče.
- Údaje lze také zaznamenávat do databáze. K tomu slouží komunikační protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML.
- Protokoly pro alarmy jsou pak: E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Přístroj je české výroby firmy Comet system a je na něj poskytována prodloužená záruka 3 roky.
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,6 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5 % RV |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
| Přesnost měření CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení měření CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikační protokoly | WWW, SNMPv1, XML, ModbusTCP, SOAP |
| Nejkratší interval záznamu | 2 s, 15 s, CO2 / teplota a vlhkost |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení), Ethernet (IEEE 802.3af) |
| krytí | IP30 |
Ke stažení










































































































































































































