Teplotní sonda Pt1000TR160/0 bez konektoru
Teplotní sonda Pt1000TR160/0 bez konektoru
Čidlo lze zakoupit i s kalibrací, kterou si můžete vybrat podle vašich potřeb. Upozorňujeme, že čidlo lze kalibrovat jen se zobrazovací jednotkou. Tu si u nás můžete zakoupit, v případě máte-li vlastní zobrazovací jednotku, je třeba ji k nám poslat.
Kód produktu: COM-SN199-204
Doprava a platba
od
470 Kč
bez DPH (568,70 Kč s DPH)
Čidlo lze zakoupit i s kalibrací, kterou si můžete vybrat podle vašich potřeb. Upozorňujeme, že čidlo lze kalibrovat jen se zobrazovací jednotkou. Tu si u nás můžete zakoupit, v případě máte-li vlastní zobrazovací jednotku, je třeba ji k nám poslat.
Kód produktu: COM-SN199-204
Doprava a platba
Parametry
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -30 °C |
| Přesnost měření teploty | ± (0,3 + 0,005 t) ve °C |
| Délka kabelu sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 15 m, 20 m |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 <12 s (v proudící vodě > 0,2 m/s) t50 <12s, t90 <32s (v kapalině) |
| Typ senzoru | Pt1000 |
| krytí | IP67 |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 360.5 kB)
Katalogový list
(pdf, 220.4 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.
























