Teplotní vpichovací sonda 2061-250/0 - bez konektoru
Teplotní vpichovací sonda 2061-250/0 - bez konektoru
Kód produktu: COM-SN147-156
Doprava a platba
od
2 600 Kč
bez DPH (3 146 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-SN147-156
Doprava a platba
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 250 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Přesnost měření teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Délka kabelu sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 5s (v proudící vodě >0,2 m.s-1) |
| Typ senzoru | Pt1000 |
| krytí | IP68 |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 365.3 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.
















