Vpichový teploměr Ebro TFX 430 se sondou TPX 130
Vpichový teploměr Ebro TFX 430 se sondou TPX 130
Kód produktu: 3725
Doprava a platba
18 409 Kč
bez DPH (22 274,89 Kč s DPH)
Kód produktu: 3725
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti:
- Měřící rozsah -100 °C až +400 °C
- Rozlišení 0.01 °C (-100 °C až +199,99 °C), 0.1 °C zbytek rozsahu
- Přesnost ±0.05 °C (-50 °C až +199,99 °C), ±0.2 °C zbytek rozsahu
- Rozměr sondy Ø 3 x 200 mm, tupý konec
- Splňuje kritéria HACCP
- Funkce Hold, Min / Max
- Automatické vypnutí po 2h, možnost vypnout
- Baterie CR 2477, uživatelsky vyměnitelná
- Životnost baterie cca 5 let
- Krytí IP67
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 400 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |
| Rozlišení teploty | 0,01 °C, 0.01 °C (-100 °C až +199,99 °C), 0.1 °C zbytek rozsahu |
| Přesnost měření teploty | ±0.05 °C (-50 °C až +199,99 °C), ±0.2 °C zbytek rozsahu |
| Typ senzoru | Pt100 4-vodič |
| napájení | Lithiová 3V, CR 2477 |
| krytí | IP67 |
| Rozměry: | 109 x 54 x 22 mm |
Ke stažení
Návod k použití TFX serie-CZ.pdf
(pdf, 227.1 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.



































