Vpichový teploměr Ebro TTX 110
Vpichový teploměr Ebro TTX 110
Kód produktu: 2316
Doprava a platba
1 838 Kč
bez DPH (2 223,98 Kč s DPH)
Kód produktu: 2316
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti:
- Měřící rozsah -50 °C až +350 °C
- Rozlišení 0,1 °C (-50 °C až +199 °C), 1 °C pro zbytek rozsahu
- Přesnost ± 0,8 °C nebo ±0.8% (platí vyšší hodnota)
- Rozměr jehly 90 mm, Ø 3 mm
- Baterie CR 2032, vyměnitelná
- Životnost baterie cca 100 hodin
- Krytí IP55
- Typ senzoru termočlánek T
- Teplotní odezva (90%) 5s
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 350 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C, 0,1 °C (-50 °C až +199 °C), 1 °C pro zbytek rozsahu |
| Přesnost měření teploty | ± 0,8 °C, ± 0,8 °C nebo ±0.8% (platí vyšší hodnota) |
| Typ senzoru | Typ T |
| napájení | 1x CR2032 |
| krytí | IP55 |
| Rozměry: | 90x 42 x 17 mm |
Ke stažení
Návod k použití Ebro TTX100_110_120-CZ.pdf
(pdf, 171.4 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.




















