Vpichovací teploměry - Rozlišení teploty - 1 °C
Pro měření teploty uvnitř materiálů
Vpichovací teploměry měří teplotu pomocí vpichovací jehly, která je v přímém styku s měřeným materiálem. Často jsou tyto teploměry využívány k měření teploty potravin, sypkých hmot nebo tekutin. Provedení a velikost teploměru je přizpůsobena jeho použití. Vybrat si můžete jednoduchý analogový teploměr se stupnicí, který je nezávislý na zdroji elektřiny, nebo digitální s pokročilými funkcemi a použitím. Digitální vpichovací teploměry mají často vpichovou jehlu umístěnou na kabelu. Displej teploměru pak může být umístěný mimo měřený prostor.


Teploměr TFA 19.2008 pro měření teploty půdy nebo kompostu
Ihned skladem
215 Kč
bez DPH
260,15 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 90 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
Vpichovací teploměr pro měření teploty půdy nebo kompostu z nerezové oceli. Vpichovací teploměr z nerezové oceli Vám poslouží při měření…


Bezdrátový vpichový teploměr TFA 14.1511.01 Küchen-Chef TWIN
Ihned skladem
1 445 Kč
bez DPH
1 748,45 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Bezdrátový vpichový teploměr se dvěma sondami TFA 14.1511.01 Küchen-Chef TWIN


Digitální vpichový teploměr TFA 14.1509.01
Ihned skladem
371 Kč
bez DPH
412 Kč
448,91 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Digitální vpichový teploměr vhodný pro kuchyňské trouby i venkovní grily, stejně tak pro vaření při nízkých teplotách. Vpichový teploměr s…


Teploměr TFA 14.1500 s vpichovací sondou do masa
Ihned skladem
578 Kč
bez DPH
699,38 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 0 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -50 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Elektronický teploměr TFA 14.1500 s vpichovací sondou vhodný pro měření teploty při přípravě masa. Digitální teploměr TFA 14.1500 je vhodný…


Teploměr TFA 14.1504 s vpichovací sondou na pečení
obvykle skladem
983 Kč
bez DPH
1 189,43 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Elektronický teploměr TFA 14.1504 s vpichovací sondou vhodný pro měření teploty při přípravě masa. Digitální teploměr TFA 14.1504 je vhodný…


Potravinářský vpichový teploměr TFA 14.1027 - nerezová ocel
Ihned skladem
186 Kč
bez DPH
225,06 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 45 °C |
Potravinářský vpichový teploměr vhodný na pečení v troubě nebo grilování. Teploměr měří současně teplotu uvnitř masa i teplotu v troubě…


Teploměr TFA 14.1503 s vpichovací sondou na pečení
Ihned skladem
702 Kč
bez DPH
826 Kč
849,42 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Elektronický teploměr TFA 14.1503 vhodný do každé kuchyně pro měření teploty masa při jeho přípravě. Teploměr má externí kabelové čidlo,…


Vpichový teploměr TFA 30.1062.01 s časovačem
Skladem
371 Kč
bez DPH
448,91 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
Kuchyňský vpichový teploměr TFA 30.1062 měří teplotu masa či kapalin - při výrobě, skladování a zpracování, v gastronomii, v supermarketech…

