Potravinářská vpichovací sonda 2091-250/0, bez konektoru
Potravinářská vpichovací sonda 2091-250/0, bez konektoru
Kód produktu: COM-SN210-213
Doprava a platba
od
2 510 Kč
bez DPH (3 037,10 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-SN210-213
Doprava a platba
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 250 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Přesnost měření teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Délka kabelu sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 5s (v proudící vodě >0,2 m.s-1) |
| Typ senzoru | Pt1000 |
| krytí | IP67 |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 365.5 kB)
Katalogový list
(pdf, 178.7 kB)















