Snímač teploty a vlhkosti Comet T0213D s výstupem 0-10V
Snímač teploty a vlhkosti Comet T0213D s výstupem 0-10V
Kód produktu: COM-T0213D
Doprava a platba
5 720 Kč
bez DPH (6 921,20 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T0213D
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T0213D
- Vestavěné čidlo teploty a vlhkosti.
- Snímač umí dopočítat veličiny jako je rosný bod, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, smešovací poměr a specifickou entalpii.
- Možnost připojení k ústředně MS55D, MS6 nebo k síti Ethernet.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Napájení 15-30 Vdc, 24 Vac.
- Napěťový výstup: 0 - 10V.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% při 23°C |
| krytí | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozměry: | 88,5 x 95 x 195 mm / délka stonku 150 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 642.6 kB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 1019.8 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)























