Teplotní datalogger Ebro EBI 310 USB, -30 až +75 °C
Teplotní datalogger Ebro EBI 310 USB, -30 až +75 °C
Kód produktu: 3540
Doprava a platba
6 871 Kč
bez DPH (8 313,91 Kč s DPH)
Kód produktu: 3540
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti:
- Možnost rozšířit měřící rozsah až na -200 až +250°C
- Přesnost ± 0.2°C (-30°C až +30°C), ±0.5 °C ve zbytku rozsahu
- Krytí IP65
- Programování a tisk přes USB z jakéhokoliv počítače
- Automatické generování PDF souborů
- Kontrola teploty dle požadavků GMP / HACCP / IFS
- Volitelné limity, možnost odložení startu až 72h, nastavitelný záznam 1s až 24h
- Okamžitá kontrola pomocí blikající LED kontrolky a displeje
- Software Winlog.Basic pro rychlé programování v češtině ke stažení Winlog.basic 2.8
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 75 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0.2°C (-30°C až +30°C), ±0.5 °C ve zbytku rozsahu |
| Paměť (počet měření) | 120000 hodnot |
| Konektivita | USB |
| Typ senzoru | Pt1000 |
| napájení | 3,0 V, Lithium CR2450 |
| krytí | IP65 |
| Rozměry: | 80 x 33 x 14 mm |
Ke stažení
Návod k použití EBI 300-310-EN.pdf
(pdf, 1.1 MB)
Katalog EBI300.pdf
(pdf, 459.8 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.
















