Web Sensor Comet T4611 PoE teploty s výstupem na Ethernet
Web Sensor Comet T4611 PoE teploty s výstupem na Ethernet
Kód produktu: COM-T4611
Doprava a platba
5 850 Kč
bez DPH (7 078,50 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T4611
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T4611
- Sonda teploty v různých provedeních.
- Díky výstupu do ethernetové sítě lze měřená data zobrazit po zadání IP adresy přímo ve vašem webovém prohlížeči.
- Komunikační protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML umožňují čtení hodnot z přístroje.
- Comet T4611 umožňuje odeslání alarmového hlášení prostřednictvím protokolů E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Napájení pomocí ethernetové sítě (Power over Ethernet dle IEEE 802.3af) nebo adaptérem do zásuvky (není součástí balení - naleznete v příslušenství).
- Zpracování a analýza naměřených dat online v COMET Cloud, software COMET Database nebo integrace do systémů 3 stran.
- Nastavení Web Sensoru pomocí obslužného softwaru T-senzor, který je ke stažení zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah teploty (min) | -190 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,2 °C |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikační protokoly | WWW, SNMPv1, XML, ModbusTCP, SOAP |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení), Ethernet (IEEE 802.3af) |
| krytí | IP30 |
| Rozměry: | 136 x 149 x 45 mm |
Ke stažení

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.



























































































































































































































