Teploměry pro bezdrátový přenos naměřených teplot v rádiové síti.

Pokud potřebujete monitorovat teplotu v místě, kde není Wifi, interní ethernetová síť či možnost natáhnout kabel, jsou pro vás tyto teploměry ideální možností jak monitorovat teplotu. V tomto případě stačí když bude v dosahu rádiová síť Sigfox, která je běžně dostupná v rámci celé Evropy. Pokrytí touto rádiovou sítí Sigfox si můžete jednoduše vyzkoušet podle adresy.

Naměřená data se tak přenáší pomocí rádiového signálu na místo, kde je dále zpracováváno. Nejčastěji se jedná o internetová cloudová úložiště, jako je například Comet Cloud. K těmto pak snadno přistupujete pomocí aplikací, programů nebo jednoduše prostřednictvím webové stránky.

Teploměry s rádiovým přenosem jsou ideální pro monitorování teploty v těžko dostupných místech, v přírodě na horách či pro monitorování teploty na historických památkách, kde není dostupné jiné připojení.

Instalace čidel teploty a vlhkosti v podzemních katakombách

Instalace čidel teploty a vlhkosti v podzemních katakombách

Instalovali jsme teplotní, vlhkostní čidla v podzemních katakombách, kde je nutné sledovat i rosný bod. Našli jsme řešení jak porazit špatný signál a přitom nezasáhnout do struktury zdiva. Monitorování funguje bezdrátově pomocí rádiového signálu, který přenáší data přímo k uživateli. Instalace samotných přístrojů je přitom velmi jednoduchá.