COMET - Pokročilé funkce - Prodloužená záruka


Web Sensor Comet T5540 snímač CO2 s výstupem na Ethernet
Skladem
8 480 Kč
bez DPH
10 260,80 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5540 je určený k měření koncentrace CO2 pomocí vestavěného čidla. Měření CO2 je založeno na NDIR principu s duální…

Web Sensor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485
Na dotaz
11 040 Kč
bez DPH
13 358,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Web Sensor Comet T6445 s vestavěnými čidly je určený pro měření CO2, relativní vlhkosti a teploty ve vzduchotechnickém kanálu. Měření CO2…


Web Sensor Comet T5545 CO2 do vzduchotechnického kanálu s výstupem na Ethernet
Na dotaz
9 280 Kč
bez DPH
11 228,80 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5545 je určený pro montáž do vzduchotechnického kanálu a k měření koncentrace CO2 pomocí vestavěného čidla. Měření CO2 je…


Web Sensor Comet P2520 převodník z proudových smyček 0-20mA
Ihned skladem
4 360 Kč
bez DPH
5 275,60 Kč s DPH
Dvoukanálový převodník proudové smyčky Comet P2520 umožňuje on-line monitorovat snímače a zařízení s analogovým signálem. Je navržen pro…


Web Sensor Comet T2514 tlaku s výstupem na Ethernet
Skladem
7 610 Kč
bez DPH
9 208,10 Kč s DPH
Web Sensor Comet T2514 s vestavěným čidlem atmosferického tlaku. Zobrazení a výstup tlaku je možný v těchto jednotkách - hPa, kPa, mbar,…


Web Sensor Comet T7611 PoE teploty, vlhkosti a tlaku s výstupem na Ethernet
Skladem
od
11 500 Kč
bez DPH
od 13 915 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Web Sensor Comet T7611 s externí sondou teploty a vlhkosti. Komunikuje prostřednictvím sítě Ethernet pomocí, které muže být zároveň napájen…

WiFi snímač CO2 Comet W5714
Skladem
11 460 Kč
bez DPH
13 866,60 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |
|---|
Bezdrátový WiFi snímač CO2 od českého výrobce Comet system je ideální pro umístění do prostoru, který je pokryt signálem WiFi. Je vhodný do…

WiFi snímač teploty a vlhkosti Comet W3721
Ihned skladem
7 010 Kč
bez DPH
8 482,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
Tento bezdrátový snímač teploty a relativní vlhlkosti Comet W3721 lze snadno připojit do vaší WiFi sítě. Ideální je pro instalaci do budov,…

WiFi snímač teploty, vlhkosti a tlaku Comet W7710
Skladem
10 160 Kč
bez DPH
12 293,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 95% |
Comet W7710 je bezdrátový snímač, který jednoduše instalujete v dosahu vaší WiFi sítě. Díky vestavěnému čidlu dokáže měřit nejen teplotu…


Teploměr, vlhkoměr Comet P8641 PoE s výstupem na ethernet
Ihned skladem
4 590 Kč
bez DPH
5 553,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | Podle zvolené sondy |
Teploměr Comet P8641 má výstup do ethernetové sítě, ze které je i napájen. Nepotřebuje tedy externí adaptér do zásuvky. Comet P8641 je…


Datalogger teploty Comet U0121 IoT pro 2 externí sondy Pt1000
Ihned skladem
od
12 210 Kč
bez DPH
od 14 774,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Dataloggery teploty Comet U0121M a U0121G IoT pro 2 externí čidla teploty, s modemem jsou určeny pro záznam teplot ze dvou externích sond…


Datalogger Comet U5841 se 3 vstupy napětí 0-10V a 1 binárním vstupem
Skladem
od
12 900 Kč
bez DPH
od 15 609 Kč s DPH
Dataloggery Comet U5841M a U5841G jsou IoT bezdrátové dataloggery s vestavěným GSM modemem. Po dokoupení SIM karty je možné okamžité…

Comet P4171 převodník teploty Pt1000 0°C až +400°C, výstup 4 až 20 mA
Na dotaz
1 360 Kč
bez DPH
1 645,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 400 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Převodník s pevně nastaveným rozsahem (0 až +400°C) Comet P4161 je určen pro měření teploty pomocí externí sondy Pt1000. Možnost venkovního…


Comet U8415 monitor koncentrace oxidu uhličitého CO2
Na dotaz
6 410 Kč
bez DPH
7 756,10 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |
|---|
Comet U8415 je určen k monitorování a indikaci koncentrace oxidu uhličitého CO2 v interiérech budov (školy, konferenční sály, nemocnice,…


Bezdrátový teploměr Comet W0810P Sigfox IoT
obvykle skladem
4 030 Kč
bez DPH
4 876,30 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Teploměr Comet W0810P nabízí bezdrátový přenos naměřených dat prostřednictví rádiové sítě Sigfox přímo do Comet Cloudu, kde s naměřená data…


Teploměr Comet W0832P s rádiovým přenosem
Ihned skladem
5 700 Kč
bez DPH
6 897 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 260 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -200 °C |
Bezdrátový teploměr Comet W0832P měří teplotu pomocí vestavěného čidla a dvou externích sond, které si můžete dokoupit v příslušenství a…


Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem Comet W3810P Sigfox IoT
Ihned skladem
4 860 Kč
bez DPH
5 880,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Bezdrátový teploměr a vlhkoměr Comet W3810P funguje pomocí rádiové sítě Sigfox, pomocí které přenáší naměřené teploty a vlhkost do COMET…


Bezdrátový vpichový teploměr AGRO1 s displejem - 1 metr
Ihned skladem
11 140 Kč
bez DPH
13 479,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Vpichový teploměr vyrobený z nerezu je vhodný pro použití v zemědělství, k měření teploty slámy, kompostu, sypkých směsí a siláže. Využití…


Bezdrátový vpichový teploměr AGRO4P - 4 metry
do 7 dní
15 240 Kč
bez DPH
18 440,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Dlouhý vpichový teploměr o délce 4 metry je vyrobený z nerezové oceli. Vhodný je zejména pro použití v zemědělství, k měření teploty slámy,…


Bezdrátový vpichový teploměr AGRO1P - 1 metr
do 7 dní
11 490 Kč
bez DPH
13 902,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Vpichový teploměr o délce 1 metr je vyrobený z nerezové oceli. Vhodný je zejména pro použití v zemědělství, k měření teploty slámy,…


Bezdrátový vpichový teploměr AGRO2 s displejem - 2 metry
do 7 dní
12 890 Kč
bez DPH
15 596,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Vpichový teploměr s displejem o délce 2 metry je vyrobený z nerezové oceli. Teploměr bezdrátově přenáší naměřená data prostřednictvím…

Datalogger Comet U0246 pro tři termočlánkové sondy a jednu Pt1000
Na dotaz
5 640 Kč
bez DPH
6 824,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1300 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0246 je určen pro měření a záznam ze tři termočlánkových sondy a jedné externí sondy Pt1000. Data jsou uložena v…

Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000
obvykle skladem
5 640 Kč
bez DPH
6 824,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Datalogger Comet U0141T je určen pro měření a záznam ze čtyř externích sond Pt1000. Data se ukládají v energeticky nezávislé elektronické…

Datalogger Comet U0141T pro čtyři sondy Pt1000 a modemem
Skladem
od
12 390 Kč
bez DPH
od 14 991,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Dataloggery Comet U0141TM a U0141TG bezdrátové dataloggery s vestavěným GSM modemem. Po dokoupení SIM karty je možné okamžité připojení k…

Bezdrátový teploměr Comet W0910 LoRaWAN
Skladem
4 560 Kč
bez DPH
5 517,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Bezdrátový teploměr Comet W0910 měří teplotu okolí. Naměřenou teplotu přenáší prostřednictvím konektivity LoRaWAN. Teploměr je vybaven…

Bezdrátový teploměr vlhkoměr Comet W3910 LoRaWAN
Ihned skladem
5 500 Kč
bez DPH
6 655 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Přístroj Comet W3910 měří teplotu, relativní vlhkost a rosný bod. Teploměr s vlhkoměrem přenáší naměřená data prostřednictvím bezdrátové…

Bezdrátový teploměr Comet W0911 LoRaWAN
Ihned skladem
4 890 Kč
bez DPH
5 916,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Bezdrátový teploměr WO911 lze doplnit o drátovou teplotní sondu Pt1000 díky které můžete měřit teplotu v mrazáku či lednici. Teploměr…

Bezdrátový teploměr Comet W0932 LoRaWAN
Skladem
6 480 Kč
bez DPH
7 840,80 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Bezdrátový teploměr Comet W0932 lze doplnit o dvě drátové sondy Pt1000. Interní čidlo teploty v přístroji měří navíc teplotu okolí. Díky…

