Převodník teploty Comet T4411 s výstupem RS485
Převodník teploty Comet T4411 s výstupem RS485
Kód produktu: COM-T4411
Doprava a platba
4 130 Kč
bez DPH (4 997,30 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T4411
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T4411
- Sonda teploty v různých provedeních a délkách (není součástí dodávky).
- Nastavení převodníku pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 600 °C |
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± (0,15 + 0,1% měřicího rozpětí výstupu) °C / ±0,2 °C pro hodnotu zobrazenou na LCD displeji přístroje |
| Konektory pro čidla | bez konektoru |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytí | IP65 |
| Rozměry: | 88,5 x 117 x 39,5 mm |
Ke stažení
Návod k použití
(pdf, 665.7 kB)
Quick Start - návod k použití
(pdf, 1020.4 kB)
Prohlášení shody
(pdf, 103.9 kB)
Database Viewer 3.12.0.0 dbapi 19.0
(exe, 22.1 MB)
TSensor (3-3-9-0)
(exe, 2.7 MB)
Sensor Reader (2-0-6-0)
(exe, 2.8 MB)
Sensor RS485/232 utility (1-0-0-15)
(exe, 3.4 MB)
Conversions - application for recalculation of values
(exe, 694.5 kB)







































